Po - Čt- 10:00 - 17:00
Pá - 10:00 - 16:00
Telefon - 603 210 323
Orientální koberce,
nejkrásnější koberce světa...

Vyhledat v katalogu

 

Online prodej perských koberců, kusových, klasických a vlněných koberců

Nejkrásnější perské, orientální koberce světa za nejnižší možné ceny. Kvalitní ručně vázané perské koberce. Orientální koberce pouze z přírodních materiálů - hedvábí, vlna, bavlna, konopí. Koberce prvotřídní kvality. Tak bychom mohli popsat koberce v naší nabídce. Ke každému zakoupenému koberci získáte rovněž certifikát kvality. Hledáte něco opravdu originálního do vašeho bytu, domu, firmy či reprezentativních prostor? Prohlédněte si nabídku úžasných, jedinečných koberců a pořiďte si originální koberec, který nenajdete v žádné jiné domácnosti. Zakupte si krásný orientální koberec, jehož cena v čase stoupá. Vytvořte si krásné prostředí a zhodnoťte svou investici.

Aktuality zobrazit všechny aktuality

18. 6. 2018 Vše o orientálních kobercích- kniha „Perské koberce“ Chcete se dozvědět vše o perských kobercích, jejich výrobě, historii, využití, údržbě a jedinečnosti? Kupte si naši knihu „Perské koberce“.
8. 6. 2018 NOVINKA - Vlněný koberec 62 x 95 cm Tvary koberců obdelníkovýŠířka koberce 62 cmDélka koberce 95 cmPůvod IndieCena před slevou 8900,- Kč
prirodni materialy

Pouze přírodní materiály

Všechny koberce v naší nabídce jsou zhotoveny pouze z přírodních (nesyntetických materiálů). Máme za to, že nejkvalitnější koberce jsou vyrobeny pouze z přírodních materiálů a proto nabízíme pouze takovéto koberce. Pro výrobu koberců používáme hlavně hedvábí a vlnu, ale i bavlnu, len, konopí. Takové koberce jsou trvanlivé, krásné, příjemné na dotek a vytvářejí pro člověka zdravé prostředí. Všechny koberce v nabídce jsou skladem a připraveny k okamžité expedici.

rucni prace

Pouze ruční práce

Všechny koberce v naší nabídce jsou utkány ručně. Každý kus je originálem. Mnoho koberců, které vám nabízíme potřebovalo ke svému uvázání a utkání i několik let každodenního intenzivního úsilí. Vyberte si z nabídky tisíců vzorů koberec dle vašeho gusta.

Parametrické vyhledávání