Po - Čt- 10:00 - 17:00
Pá - 10:00 - 16:00
Telefon - 603 210 323

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Vše o orientálních kobercích- kniha „Perské koberce“

Vše o orientálních kobercích- kniha „Perské koberce“perské koberce kniha[1].jpgChcete se dozvědět vše o perských kobercích, jejich výrobě, historii, využití, údržbě a jedinečnosti? Kupte si naši knihu „Perské koberce“.

Majitel naší firmy se víc jak 25 let pohybuje v prostředí orientálních koberců, jejich výroby, hodnocení, prodeje, oprav a čištění a je opravdovým odborníkem co se týká perských a vůbec všech orientálních kusových koberců. Poskytuje poradenství při výběru koberců všem, kteří mají zájem o koupi orientálního koberce. Ať už se jedná o doplněk interiéru nebo i skvělou investici, tak zvané investiční koberce.

Proto vznikla kniha „Perské koberce“

Proto se rozhodl vybrat ty nejdůležitější informace o výrobě, typech, prodeji  údržbě perských a vlastně všech orientálních kobercůa napsal tuto knihu Perské koberce.
V knize je řada nádherných fotografií samostatných koberců nebo skutečných interiérů s našimi orientálními koberci. Také zde najdete řadu zajímavostí a užitečných informací o perských a orientálních kobercích. Zjistíte, jak postupovat při jejich nákupu, jak se k nim chovat při běžném používání i jak je udržovat.

Kniha „Perské koberce“

Knihu „Perské koberce“ si můžete prohlédnout a zakoupit v naší specializované prodejně perských koberců v Praze 1, ulice Štěpánská 622/36, jen několik kroků od horní části Václavského náměstí. O knihu si můžete také napsat na email info@interdesign.cz nebo zavolat na telefonní čísla +420 603 210 323, +420 212 246 711

Prodej perských koberců v Praze

V naší prodejně perských koberců máme vystavené velké množství koberců všech tvarů, barev a velikostí. Prodejna je otevřena od pondělí do pátku vždy v době od 10.00 do 18.00 hod.

Opravy a čištění perských koberců

Provádíme také opravy a čištění kvalitních kusových koberců pro zákazníky po celém území republiky.

Orientální, perské koberce, foto z knihy Orientální, perské koberce, foto z knihy Orientální, perské koberce, foto z knihy


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Parametrické vyhledávání