Po - Čt- 10:00 - 17:00
Pá - 10:00 - 16:00

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Kniha - Perské koberce

Kniha - Perské koberce

perské koberce kniha.jpgJiž více než 25 let se zabývám prodejem, opravami a odborným čistěním perských a orientálních kusových koberců. Za tuto dobu jsem se již setkal s velkou řadou mýtů, polopravd a nepravdivých informací tykajících se perských koberců a orientálních kusových koberců.

Kniha „Perské koberce“

Proto jsem se rozhodl napsat knihu „Perské koberce“. Je to ucelený průvodce světem perských koberců. Doufám, že touto knihou přispěji k objasnění určitých nejasností a mýtů spojených s těmito stále nedoceněnými uměleckými díly. Kniha je bohatě doplněna fotografiemi perských koberců a interiérů místností.

Věřím, že v této knize naleznete odpovědi na řadu otázek, které si kladete a díky kterým ještě stále zcela neprávem váháte před nákupem perského koberce do Vašeho bytu, domu nebo kanceláře.

Pravý perský koberec je nejenom nádherným doplňkem interiéru, ale i často velmi výhodnou investicí. Ceny perských a orientálních koberců s jejich stářím rostou.

 Knihy „Perské koberce“ - získejte vlastní výtisk

Knihu „Perské koberce“ si můžete zakoupit v naší prodejně v Praze, ve Štěpánské ulici č. 36, kde si také můžete prohlédnout stovky pravých perských a orientálních kusových koberců. Také Vám zde já nebo můj kolega poskytneme radu a odborné informace o perských kobercích a o jejich velmi snadné údržbě. Rádi Vám pomůžeme při výběru koberce vhodného do Vašeho interiéru.  Každý koberec je originál a nenajdete nikde dva stejné.

O knihu si také můžete napsat na email info@interdesign.cz

Těšíme se na Vaši návštěvu a děkujeme Vám za zájem o tento mimořádný doplněk interiéru, kterým vskutku perský koberec jistě je. Často se stane vhodně vybraný perský koberec chloubou a dominantou celého interiéru.

 

 S úctou
Daniel Nekola

 

Napište nám

Aktuality zobrazit všechny aktuality

18. 6. 2018 Vše o orientálních kobercích- kniha „Perské koberce“ Chcete se dozvědět vše o perských kobercích, jejich výrobě, historii, využití, údržbě a jedinečnosti? Kupte si naši knihu „Perské koberce“.
8. 6. 2018 NOVINKA - Vlněný koberec 62 x 95 cm Tvary koberců obdelníkovýŠířka koberce 62 cmDélka koberce 95 cmPůvod IndieCena před slevou 8900,- Kč

Parametrické vyhledávání