Po - Čt- 10:00 - 17:00
Pá - 10:00 - 16:00
Telefon - 603 210 323

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > O nás

O Nás

Společnost Inter Design Praha s.r.o. je ryze českou společností. Více než 25 let se řadíme mezi největší dovozce a prodejce perských koberců v České republice. Zároveň poskytujeme čištění a opravy perských koberců.

Perské koberce od nás jsou výhradně pravé, dovezené z Íránu, Pákistánu, Turecka, Afghánistánu, Nepálu, Číny a Indie. Prodejna, kterou najdete ve Štěpánské ulici č.36 v Praze 1, nabízí velmi širokou škálu koberců mnoha typů, rozměrů, barev a stylů. Přijďte si vybrat svůj koberec do naší prodejny nebo nakupte on-line na našich stránkách.

Další z našich služeb je zkoušení koberců přímo v interiéru zákazníka, tato služba je bez závazků. V případě, že klient není obyvatel Prahy, účtuje se pouze doprava a to jen v případě, že nedojde k žádnému obchodu, v opačném případě je doprava zdarma.

 Panoramatická prohlídka firmy

Kniha - Perské koberce

Napište nám

Aktuality zobrazit všechny aktuality

18. 6. 2018 Vše o orientálních kobercích- kniha „Perské koberce“ Chcete se dozvědět vše o perských kobercích, jejich výrobě, historii, využití, údržbě a jedinečnosti? Kupte si naši knihu „Perské koberce“.
8. 6. 2018 NOVINKA - Vlněný koberec 62 x 95 cm Tvary koberců obdelníkovýŠířka koberce 62 cmDélka koberce 95 cmPůvod IndieCena před slevou 8900,- Kč

Parametrické vyhledávání