Po - Čt- 10:00 - 17:00
Pá - 10:00 - 16:00
Telefon - 603 210 323

Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > O kobercích > Proč si pořídit pravý perský koberec

Proč si pořídit pravý perský koberec

Vlastnit pravý perský koberec je po staletí výrazem dobrého vkusu a lásky ke krásnému. Již od středověku, kdy se diky kupcům dostávají z Orientu do Evropy, jsou neodmyslitelnou součástí bohatě zařízených interiérů.

V České republice si můžeme koupit pravé perské koberce díky firmě InterDesign. Z nepřeberně široké nabídky si můžete vybírat v její pražské prodejně v ulici Štěpánská 36 (cca 100 metrů od Václavského náměstí). V sortimentu firmy InterDesign naleznete pravé perské koberce koberce původem z Iránu, to je dřívější Persie, Nepálu, Číny, Turkmenistánu a dalších zemí Orientu. Firma InterDesign je zkušeným specialistou v oboru.

Exkluzivita přírodních materiálů

V čem vlastně spočívá exkluzivita pravých perských koberců? Tyto koberce jsou vyráběny ručně, výhradně z přírodních materiálů. Nejčastěji používaným materiálem je v případě koberců firmy InterDesing ovčí vlna. Luxusnější koberce jsou z pravého hedvábí. Vysoce kvalitní materiál pravých perských koberců je zárukou jejich dlouhodobé životnosti. Kvalitní pravý perský koberec firmy InterDesign není záležitostí na jednu sezónu. Investice do něho vložená na ceně neklesá.

Svébytné umělecké dílo

Pravé perské koberce nejsou jen věcí užitkovou. Díky jejich krásným vzorům a sytým přírodním barvám na ně můžeme pohlížet i jako na svébytná umělecká díla. Zároveň se můžeme obdivovat preciznímu řemeslnému zpracování. Pravé perské koberce, které nabízí firma InterDesign, jsou barveny podle prastarých receptur přírodními barvami. Každý takový koberec je pak originálem, protože při použití přírodních barev se žádný odstín přesně neopakuje. Z široké palety pravých perských koberců nejrůznějších vzorů a barev, klasických i moderních designů si můžete vybírat v prodejně firmy InterDesign Praha v ulici Štěpánská 36, zhruba 100m od Václavského náměstí.

Na prvním místě je spokojenost zákazníka

Odborně školený personál firmy InterDesign Vám ochotně poradí s výběrem. Odborníci firmy InterDesign si uvědomují, jak je někdy těžké se rozhodnout mezi více pravými perskými koberci pro ten „nejlepší". Mají pro své zákazníky elegantní řešení tohoto věčného dilematu. Koberce si můžete bezplatně zapůjčit domů, či nechat přímo firmou InterDesign vyzkoušet. Tak nejlépe zjistíte, který bude nejkrásnějším doplňkem Vašeho interiéru. Personál firmy InterDesign navíc zájemcům rozváží koberce po celé České republice Firma InterDesign nabízí ke kobercům zakoupeným v jejich prodejně kompletní poprodejní servis: čištění a opravy koberců. Samozřejmostí je certifikát pravosti ke každému koberci.

Kvalitní pravé perské koberce od firmy InterDesign v některých případech vydrží až 150 let. Jejich krásou se tak budou moci těšit i Vaše děti a děti jejich dětí. Investice vložená do pravých perských koberců firmy InterDesign se prostě vyplatí.

Napište nám

Aktuality zobrazit všechny aktuality

18. 6. 2018 Vše o orientálních kobercích- kniha „Perské koberce“ Chcete se dozvědět vše o perských kobercích, jejich výrobě, historii, využití, údržbě a jedinečnosti? Kupte si naši knihu „Perské koberce“.
8. 6. 2018 NOVINKA - Vlněný koberec 62 x 95 cm Tvary koberců obdelníkovýŠířka koberce 62 cmDélka koberce 95 cmPůvod IndieCena před slevou 8900,- Kč

Parametrické vyhledávání